תפריט

עוגת יום הולדת

עוגת יום הולדת

חברה קרובה חוגגת יום הולדת? אולי בן משפחה או אחד מהאחים? ההורים? לכל מסיבת יום הולדת יש עוגת יום הולדת והכי חשוב להכין את העוגה שתתאים בדיוק לאדם שאתם רוצים לשמח. לכל אדם יש אופי אחר, טעמים אחרים ורצונות אחרים ולכן עוגת יום הולדת צריכה להיתפר למידותיו. 

עוגת יום הולדת אפשר להזמין מראש בהתאם לדרישות שונות שיינתנו לקונדיטור. אפשר לבקש כיתוב על העוגה כגון "מזל טוב!" או "יום הולדת שמח!" ואפשר כמובן לכתוב את שם החוגג עם הגיל שאליו הוא הגיע. במקרים מקוריים יותר אפשר להכין עוגה בהתאמה אישית, עוגה מעוצבת, שתוכן בצורה כזאת כך שהיא תכיל בדיוק מה שאתם מתארים בדמיונכם. 

כמה עולה עוגת יום הולדת?

מחיר של עוגת יום הולדת משתנה. הפרמטרים העיקרים החשובים הם מה אתם מצפים מהעוגה. עוגה פשוטה עולה בדרך כלל בין 50 ל-150 שקלים. במחירים כאלו נמוכים אין בדרך כלל משלוח ופשוט באים לאסוף את העוגה כשנקראים לכך, אך עוגות מעוצבות עולות יותר. בדרך כלל המחירים נערים בין 250 ל-400 שקלים לעוגה. העוגה המעוצבת עולה כך כי נדרשת עבודה קפדנית להכין את העוגה כדי שהיא תיראה בצורה. אפשר לבקש הזמנות מפורטות מאוד או להראות תמונה לקונדיטור/ית והם יכינו את העוגה בדיוק כפי שדמיינתם. עוגות כאלו בדרך כלל נועדו להפתיע את החוגג ביום המיוחד שלו.