תפריט

עוגות מעוצבות

עוגות מעוצבות

איזו עוגה אפשר לתת לחברה הכי טובה? הרי עושה הרושם שכל עוגה שתקנו תהיה בסך הכל עוד סתם עוגה שמחייכים חיוך מביך כשמקבלים ואז ניגשים למלאכת חיתוך העוגה תוך כדי שאולי אומרים "ואו, נראה טוב" ללא קשר אם זה באמת נראה טוב או לא. 

לא חייב להגיע למצב הזה. במקום לחפש בנרות את העוגה המתאימה ביותר שאולי כן תצליח להוציא תגובה חדשה מהחברה או מהחבר, אפשר פשוט להכין עוגה בעיצוב אישי. עוגות מעוצבות יכולות להיות עוגות שנראות בדיוק כמו שחלמתם עליהם - זה לא רק ביטוי אלא ממש עובדה. יש מגוון דרכים להגיע לעיצוב המושלם של עוגת יום ההולדת. דרך אחת היא פשוט לתאר בפני הקונדיטורית את העוגה שאתם רוצים ולקוות שזה יצא טוב, דרך אחרת היא להראות לה תמונה מהאינטרנט של עוגה או אפילו של חפץ כלשהו שנראה לכם יהיה מצחיק ואפשר אפילו לצייר את העוגה והציור יהפוך לעוגה טעימה שמורכבת מרכיבים אכילים וטעימים.

בצורה כזו, כשהעוגה מעוצבת לפי בקשה, אפשר להכין עוגה שמתאימה בדיוק לאופי של החוגג. כשהחברה הטובה חוגגת יום הולדת אפשר להכין לה עוגה שקשורה לסדרת הטלוויזיה שהיא הכי אוהבת ("חברים", מישהו?) או שאם הילד חוגג יום הולדת ורוצים להפתיע אותו ועל הדרך לעשות רושם טוב בפני האורחים, אפשר להכין עוגה בצורה של כבאית או כדורגל, בהתאם לגיל, התחביבים, וכמובן ההיכרות האישית עם החוגג. 

עוגות מעוצבות ליום הולדת, לחתונה, לאירוסין או לכל מאירוע אחר הן כבר מזמן לא מותרות אלא חובה. זו המילה האחרונה בתחום הקונדיטוריה לאירועים.