תפריט

משלוח קינוחים ליום הולדת

משלוח קינוחים ליום הולדת

אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת ואתם צריכים משלוח קינוחים, אל תהססו להזמין חברת קינוחים המבצעת משלוחי קינוחים לימי הולדת. יש חברות המספקות פתרונות בדיוק בשביל זה, והן ישלחו את הקינוחים שרציתם במהירות האפשרית תוך שמירה על איכות הקינוחים וטריותם. 

היתרון הנוסף בהזמנת משלוח קינוחים ליום הולדת מלבד זה שהקינוח מגיע טרי בדיוק בזמן, זה שאפשר להזמין כמויות גדולות ולקנות את הקינוחים בצורה מסודרת יותר. תוכלו להכין רשימה של אלו קינוחים אתם רוצים באופן מדויק והחברה תספק לכם אותם, או לתת פרטים נוספים כדוגמת כשרות, טבעונות, חלבי / פרווה ועוד פרמטרים נוספים שחשובים לכם והחברה יעזרו לכם לבחור את הקינוחים המתאימים עבורכם ואפילו יפתיעו אתכם ברעיונות שלא חשבתם עליהם.

משלוח קינוחים ליום הולדת - כמה זה עולה?

את השאלה הזאת שואלים הרבה אנשים, אבל האמת היא שהתשובה לא פשוטה. כדי לדעת כמה עולה משלוח קינוחים צריך לדעת אילו קינוחים אתם מזמינים. אפשר להזמין עוגות במחירים של 50-100 שקלים ואפשר גם עוגות מעוצבות שעולות 350 שקלים ואף יותר. מלבד זה, אם אתם רוצים קינוחים אחרים כדוגמת קאפקייקס או רוגלכים / קוראסונים זה כבר תלוי בכמות שאתם מזמינים. אם להיות כנים, אף אחד לא ייטרח לשלוח אליכם משלוח של 5 חתיכות ובדרך כלל במקרים כאלו מדובר בכמויות גדולות של עשרות או מאות - כמובן מבלי שהכמות לא תשפיע על האיכות.