תפריט

זר ממתקים

זר ממתקים

במשך שנים רבות, על פי הסטיגמה, כשבעל היה רוצה להתנצל על משהו בפני אשתו, הוא היה מביא לה זר פרחים. היום לאף אחד אין ספק שהשיטה הזו כבר לא עובדת ולכן משלוח זר ממתקים צבר תאוצה. הפרחים מתבלים ולפעמים אפשר אפילו לא לאהוב את העיצוב שלהם, אבל אף אחד לא יסרק לזר ממתקים מתוק וטעים.

בכל אופן, הסיבה הפופולרית ביותר לשלוח זר ממתקים למישהו או מישהי זה לכבוד אירוע מיוחד. זר ממתקים ליום הולדת, זר ממתקים ליום האישה, ליום המשפחה, ליום האם או סתם כדי להגיד למישהו או מישהי שאתם אוהבים אותם. זר ממתקים מכיל ממתקים טעימים שמעוצבים בצורה של זר על מנת לשמור על עיצוב גבוה ומקוריות במתנה. בין היתר מכיל זר ממתקים סוכריות, טופי, חמצוצים, נחשי גומי, שוקולדים, וופלים ועוד שלל ממתקים שונים.

כמה עולה זר ממתקים?

מחירם של זרי הממתקים משתנה כמובן בהתאם לגודל הזר. המחירים בדרך כלל מתחלים ב-150 שקלים ועולים מעלה לכיוון ה-500 שקלים. לרוב זר ממתקים עולה 250-300 שקלים. הזר מכיל מלבד הממתקים גם אגרטל כמובן, שיכול לשמש כקופסת אחסון לממתקים, במידה ולא יטרפו את כל הממתקים ברגע שיקבלו את הזר. 

היתרון בזר ממתקים על פני משלוח של קינוחים או עוגות, זה שאפשר לשלוח זר ממתקים מהר מאוד. אין צורך בהכנה אלא רק בעיצוב של הזר ושליחתו אל היעד ולכן זוהי יכולה להיות מתנה מעולה בהתראה קצרה.